tel. 604-587-848
e-mail: pbu.elbud@gmail.com
Home O nas Oferta Wynajem Galeria Aktualności / Praca Kontakt

Firma o pełnej nazwie Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „Elbud” powstała we wrześniu 1997 roku. Jednak początki przygód  z budownictwem sięgają końca lat osiemdziesiątych, które zaowocowały  między innym  budową szkoły w Gilowicach, banku w Miedźnej, salonu samochodowego w Pszczynie i wielu innych.

Zajmujemy się budową, remontami i modernizacjami obiektów budowlanych małych i dużych. Świadczymy usługi sprzętem budowlanym - koparkami, wywrotkami i maszynami. Prowadzimy nadzory budowlane i kierujemy budowami.

W ostatnich latach zdobyliśmy doświadczenie w budowaniu prefabrykowanych elementów nasypów w systemie Freyssinet (budowy obwodnicy zachodniej w Bielsku-Białej). Wykonaliśmy fundamenty i ściany oporowe w systemie PERI dla fabryki HUTCHINSON w Bielsku- Białej. Przyczyniliśmy się do powstania kilku „ORLIKÓW”. W 2012 roku oddaliśmy do użytku Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Osieku. Wykonaliśmy etap modernizacji parku w Brzeszczach. W 2015 roku zbudowaliśmy dla wielu z Was ścieżki rowerowe i miejsca wypoczynkowe w okolicy Skawiny i Krakowa.

Dzięki takiemu doświadczeniu,  „ELBUD” stało się nowoczesną firmą z tradycjami, zorganizowaną i dobrze współpracującą z inwestorami.